Tarcica GRABOWA

W Polsce jesteśmy liderem w produkcji nieobrzynanej tarcicy liściastej w grubościach 26-70mm.

Tarcica grabowa z MGJ

W MGJ pragniemy oferować naszym klientom tylko najlepsze materiały. Tarcica grabowa, znana ze swojej twardości i wyjątkowej trwałości, jest jednym z nich. Pozyskiwana z zrównoważonych źródeł, nasza tarcica grabowa jest idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie jakość i estetykę.

Cechy i zalety tarcicy grabowej z MGJ

  • Wyjątkowa twardość: Grab jest jednym z najtwardszych rodzajów drewna dostępnych w Europie, co sprawia, że jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia.
  • Estetyczny wygląd: Charakterystyczne, delikatne usłojenie oraz ciepła, jasna kolorystyka czynią tarcicę grabową wyjątkowo atrakcyjną dla producentów mebli i elementów dekoracyjnych.
  • Wszechstronność: Doskonała do zastosowań, gdzie wymagana jest wytrzymałość i trwałość, takich jak podłogi, schody, czy eleganckie meble.
  • Ekologiczny wybór: Pochodząca z kontrolowanych upraw grabowa tarcica to produkt przyjazny dla środowiska.

Dostarczamy tarcicę grabową w różnorodnych rozmiarach i klasach jakości, dostosowując ofertę do potrzeb najbardziej wymagających projektów. Nasze drewno jest starannie selekcjonowane, aby zapewnić najwyższą jakość i satysfakcję klientów.

Zastosowanie tarcicy grabowej

  • Meble: Idealna do tworzenia trwałych, eleganckich mebli, które zachowują swoje piękno przez lata.
  • Podłogi i schody: Ze względu na swoją twardość, doskonale nadaje się na wytrzymałe podłogi i schody.
  • Detale architektoniczne i dekoracyjne: Wyjątkowa estetyka grabu jest ceniona w produkcji ekskluzywnych elementów wnętrz.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby omówić szczegóły i możliwości wykorzystania naszej tarcicy grabowej w Twoich projektach.

  • Jakość potwierdzona certyfikatami FSC, PEFC i ISPM

√  jasny system odbioru tarcicy ze szczegółową specyfikacją dołączoną do faktury

√  paczki pakowane w folie

√  sprawna organizacja i zarządzanie

  • Szeroki asortyment oferowanych produktów

√  surowiec do produkcji tarcicy pozyskiwany z najlepszych regionów Polskich

√  wysoki przerób drewna liściastego

√  szeroki zakres grubości tarcicy

  • Szybki czas realizacji i dostawy zamówionego towaru

√  jasne zasady współpracy

√  bezpośredni kontakt z klientem

√  organizacja transportu

√  realizacja zamówienia już od trzech pakietów

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

 Super firma załadunek ekspresowy, pomoc operatora przy zabezpieczeniu towaru oraz możliwość zrobienia pauzy na terenie zakładu. Toaleta i prysznic do dyspozycji.

Pan Andrzej – opinia z Google

 

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

Najlepsza firma tego typu. Pięknie cię załadują, nie ma problemu na dokumenty czekasz dosłownie 5 minut. O to chodzi! Super firma👍🤠
Pan Jan – opinia z Google

Tarcica AKACJOWA na zamówienie

tartak-specyfikacja-tarcica

Twoje potrzeby odbiegają od standardowych produktów oferowanych przez branżę drzewną? Interesuje Cię inna grubość, poszczególne klasy, inna wilgotność?

Oferujemy Ci usługi produkcyjne świadczone na specjalne zamówienie – wystarczy, że zadzwonisz i powiesz nam, czego potrzebujesz.

fsc

Certyfikat FSC

FSC®, czyli Forest Stewardship Council® jest organizacją odpowiedzialną za certyfikację lasów oraz wszelkiego rodzaju wyrobów z drewna i papieru. Postępowanie zgodnie z wytycznymi FSC® pozwala na to, by móc pozyskać drewno nie naruszając przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów.

PEFC

Certyfikat PEFC

PEFC – The Programme for the Endorsement of Forest Certification (Program Zatwierdzania Certyfikacji w Leśnictwie) to międzynarodowa organizacja pozarządowa non-profit, która wspiera zrównoważoną gospodarkę leśną, monitorowaną poprzez niezależną certyfikację strony trzeciej.

ippc

Certyfikat ISPM 15

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

carpenter image 37
tartak-mgj-nauszniki
miarka tarcica tartak mgj
nauszniki tarcica tartak mgj

NASZA MISJA

Z pasji do natury i w duchu nowoczesności jesteśmy istotną częścią rynku meblarskiego

NASZA WIZJA

Dążymy do wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań biznesowych, które pozwolą nam efektywniej wykorzystywać zasoby z poszanowaniem środowiska naturalnego i w oparciu o pozytywne relacje z otoczeniem.

Napisz

Wpisz wiadomość poniżej i zacznijmy współpracę

lub zadzwoń

(+48) 58 673 90 00

(+48) 58 673 59 00

Biuro

ul. Ofiar Piaśnicy 30

84-106 Leśniewo

Godziny otwarcia

7:30 – 15:30

Email

mgj@mgj.pl