Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich miłośników designu i najnowszych trendów w branży meblowej! Z ogromną radością informujemy, że nasza firma, MGJ, będzie uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń w naszej branży – Targach Meble Polska 2024.

Targi Meble Polska to wyjątkowe miejsce, gdzie spotykają się profesjonaliści, pasjonaci i liderzy branży meblowej. To tutaj największe marki i najbardziej innowacyjne firmy prezentują swoje najnowsze kolekcje, pomysły i rozwiązania, które będą kształtować przyszłość naszych domów i biur.

Kiedy i gdzie?

Targi odbędą się w dniach 20-23 lutego. Odwiedź nas na stanowisku 57 w pawilonie 5.

Co przygotowaliśmy dla Was w MGJ?

Jako zespół MGJ, nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszymi najnowszymi produktami i innowacjami. Przygotowaliśmy szereg nowych, ekscytujących projektów, które, mamy nadzieję, zainspirują Was i wprowadzą świeżość do Waszych przestrzeni.

Spotkajmy się na naszym stoisku!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska 57 w pawilonie 5 na targach. Będzie to doskonała okazja, aby osobiście porozmawiać z naszym zespołem, zobaczyć nasze produkty i dowiedzieć się więcej o naszych planach na przyszłość.

Dołącz do nas!

Jeśli tak jak my, nie możecie się już doczekać Targów Meble Polska, dajcie nam znać! Czy spotkamy się tam? Dajcie znać w komentarzach w naszym poście: Facebook – MGJ na Targach Meble Polska 2024

Do zobaczenia na Targach Meble Polska 2024!