SZYBKI KONTAKT

58 673-90-00

zadzwoń

menu

Ważna informacja

Szanowni Klienci i Partnerzy,

       Uprzejmie informujemy, że z powodu stanu zagrożenia epidemicznego w całym kraju naszym priorytetem stało się bezpieczeństwo. Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa, wdrożyliśmy rozwiązania, których celem jest zwiększenie ochrony na terenie naszej firmy.

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że pozostajemy w pełnej gotowości i wspieramy naszych klientów pracując w systemie zdalnym za pomocą poczty elektronicznej i telefonu, a kontakt bezpośredni ograniczyliśmy do wymaganego minimum. Warto pamiętać, że Państwa zamówienia realizowane są na bieżąco, prace produkcyjne i wysyłki tarcicy funkcjonują zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Ponadto, zapraszamy do składania bieżących zamówień bezpośrednio u naszych przedstawicieli handlowych, którzy dołożą wszelkich starań, by dostarczyć towar na czas i miejsce.

Chcielibyśmy zapewnić, że w trosce o naszych pracowników, klientów i partnerów biznesowych na bieżąco kreujemy nowe systemy rozwiązań, które minimalizują negatywny wpływ obecnej sytuacji.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Certyfikaty i pliki do pobrania

Certyfikat FSC

pobierz
pobierz

Certyfikat ISPM

pobierz
pobierz

Jakość i klasy drewna

pobierz
pobierz

Inwestujemy

Dowiedz się więcej