Dlaczego warto z nami współpracować?

Rzetelny partner biznesowy

Wieloletnia obecność na rynku i dynamiczny rozwój spowodowały, że dziś firma MGJ jest liczącym się partnerem biznesowy w branży drzewnej. Jesteśmy firmą rodzinną, w której liczą się takie wartości jak zaufanie, otwartość i szacunek. MGJ to firma, którą cechuje świadomość biznesu rodzinnego, dynamika właścicielska oraz zrównoważona przedsiębiorczość. Polski kapitał to niewątpliwe atut naszego przedsiębiorstwa. Staramy się wdrażać nowoczesne rozwiązania, czerpiąc inspiracje z polskich i zagranicznych rynków. Nasza firma świadomie realizuję politykę CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu), która na trwałe wpisała się w strategię MGJ. Na działanie firmy patrzymy kompleksowo, a wartość firmy budujemy każdego dnia.

Powtarzalna wysoka jakość produktu

Niezawodną jakość naszych produktów gwarantuje przede wszystkim surowiec, innowacyjny proces produkcyjny oraz przyznane certyfikaty jakości. Z myślą o naszych klientach, surowiec do produkcji tarcicy liściastej pozyskujemy z najlepszych regionów Polski. Dzięki ciągłemu usprawnianiu procesu produkcyjnego udało nam się osiągnąć wysoki przerób drewna liściastego, co z kolei sprawia, że w porównaniu z konkurencją, jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres grubości tarcicy. To, co nas wyróżnia spośród innych przedsiębiorstw produkcyjnych na rynku drzewnym, to czytelny i jasny system odbioru tarcicy ze szczegółową specyfikacją dołączoną do faktury. Niespotykanym zabiegiem technologicznym, który gwarantuje utrzymanie dobrej jakości tarcicy, jest pakowanie paczek w folie. Wysoką jakość naszej tarcicy potwierdzają również certyfikaty, takie jak FSC i ISPM.

Profesjonalna obsługa klienta

Oferujemy kompleksową i przyjazną obsługę przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Poprzez bezpośredni kontakt z klientem, jesteśmy w stanie doradzić i pomóc na każdym etapie transakcji. Dzięki przejrzystym zasadom współpracy, dbamy o pozytywne relacje i rzetelną wymianę informacji z klientami. Jesteśmy elastyczni, a zamówienia realizujemy już od trzech pakietów. Gwarantujemy komfort obsługi poprzez błyskawiczną reakcję i realizację zamówienia oraz organizację transportu do klienta.