Najwyższej jakości produkty

Certyfikaty

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszej tarcicy są certyfikaty (FSC i ISPM 15) oraz organizacja i zarządzanie procesem produkcyjnym. Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) jest gwarancją dla klienta, że nasza tarcica pochodzi wyłącznie z lasów certyfikowanych w systemie FSC. Jest to jedyny system, który jest wspierany przez ekologiczne organizacje pozarządowe takie, jak Greenpeace i WWF. Z kolei posiadanie certyfikatu fito-sanitarnego ISPM 15 (International Standard for Phytosanitary Measures) jest szczególnie istotne w handlu międzynarodowym.

sortowanie tarcicy
linia produkcyjna tarcicy

Organizacja procesu produkcyjnego

Sprawna organizacja procesu produkcyjnego gwarantuje produkcję tarcicy suchej w różnych gatunkach i grubościach, a sam proces suszenia monitorowany jest 24h/dobę. Warunki techniczno-organizacyjne obróbki termicznej drewna zapewniają odpowiednią jakość i wilgotność na poziomie 8-10%. W trosce o wysoką jakość tarcicy i utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności każdy pakiet zabezpieczany jest grubą folią. Ponadto, mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, sprowadzamy surowiec z najlepszych regionów w Polsce. To, co szczególnie wyróżnia nas na tle konkurencji to jasny i czytelny system odbioru tarcicy. Do każdej paczki dołączamy specyfikację, która zawiera informacje na temat grubości wszystkich desek. Taka informacja usprawnia proces produkcyjny każdego naszego klienta, niezależnie od branży.

Zarządzanie procesem produkcyjnym

Dzięki optymalnemu zarządzaniu procesem produkcyjnym jesteśmy rozpoznawalną marką i solidnym partnerem biznesowym. Odbiory naszej tarcicy odbywają się według Polskich Norm Jakościowych i przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę. Z wyjątkową starannością i zaangażowaniem podchodzimy do organizacji i zarządzania całym procesem produkcyjnym, zaczynając od pozyskania surowca, poprzez produkcję aż do transportu tarcicy do naszego klienta.

system produkcyjny suszenia